Guld - Medaljer Svenska Mästerskap
År Underlag Klass Spelare Spelplats
blank
1984 EB Junior Patrik Ögren Skoghall
1984 EB Pojkar B Kenny Långström Valje, Olofström
1984 EB Pojkar A Niclas Stjernlöv Valje, Olofström
1985 Filt Pojkar B Kenny Långström Fröslunda, Eskilstuna
1986 EB Pojkar B Tony Långström Askim, Göteborg
1990 EB Pojkar B Per Eriksson Skoghall
1991 EB Herrar Stefan Björk Skoghall
1992 EB Pojkar A Per Eriksson Karlskoga
2002 EB Herrjunior Jesper Andersson Jönköping
2003 EB Herrjunior Jesper Andersson Uppsala
2003 EB Flickor A Malin Björk Södertälje
2004 EB Pojkar B Andreas Ståhl Asarum
2006 Betong Pojkar A Andreas Ståhl Askim, Göteborg
2009 Filt/EB Herrjunior Filiph Svensson Kungälv
2011 Filt/EB Herrjunior Sebastian Ekängen Växjö
2011 Filt/EB Herrar Filiph Svensson Växjö
2011 Filt Pojkar A Marcus Ljungblad Skoghall
2011 Betong Pojkar C Henrik Andersson Skoghall
2011 Betong Pojkar A Tommy Fröjd Skoghall
2012 Filt Herrar Filiph Svensson Kalmar
2012 EB Pojkar C Henrik Andersson Tuve
2012 EB Pojkar A Andreas Ekängen Tuve
2012 Filt Pojkar C Henrik Andersson Tuve
2013 EB Herrar Lars Kvael Gullbergsbro
2014 Filt Herrar Filiph Svensson Borås
2014 Filt Herrar Match Sebastian Ekängen Borås
2014 Filt Mixed Fredrik Tagesson Asarum
2015 Filt Pojkar A Henrik Andersson Växjö
2015 EB Pojkar A Henrik Andersson Växjö
2016 EB Herrar Filip Johansson Asarum Slagspel
2016 EB Herrar Filip Johansson Asarum Matchspel
Silver - Medaljer Svenska Mästerskap
År Underlag Klass Spelare Spelplats
1985 EB Pojkar B Kenny Långström Fröslunda, Eskilstuna
1991 Filt Pojkar A Per Eriksson Gullbersgbro, Göteborg
2003 Filt Flickor A Malin Björk Södertälje
2004 Filt Pojkar B Sebastian Mårtensson Asarum
2005 Filt Pojkar B Lars Sjö Varamon, Motala
2005 EB Pojkar B Lars Sjö Varamon, Motala
2007 Filt Pojkar C Markus Ljungblad Staffanstorp
2009 Filt Flickor A Amanda Sjöö Uppsala
2009 EB Pojkar B Markus Ljungblad Uppsala
2009 EB Flickor A Amanda Sjöö Uppsala
2010 Filt Pojkar B Tommy Fröjd Fröslunda, Eskilstuna
2011 Betong Pojkar B John Hilmersson Skoghall
2012 Filt Pojkar A Andreas Ekängen Tuve
2014 Filt Pojkar B Henrik Andersson Uppsala
2014 EB Pojkar B Henrik Andersson Uppsala
2015 Filt Herrjunior Andreas Ekängen Sundsvall
2016 EB Herrar Fredrik Tagesson Asarum Slagspel
2016 EB Herrar Fredrik Tagesson Asarum Matchspel
2017 EB Herrar Filip Johansson Asarum Slagspel
Brons - Medaljer Svenska Mästerskap
År Underlag Klass Spelare Spelplats
1984 Filt Pojkar B Kenny Långström Hjelmsjö
1985 EB Herrjunior Stefan Björk Fröslunda, Eskilstuna
1985 EB Pojkar C Marcus Stjernlöv Fröslunda, Eskilstuna
1986 Filt Pojkar B Tony Långström Askim, Göteborg
1991 EB Pojkar A Per Eriksson Gullbersgbro, Göteborg
1998 Filt Pojkar B Jonas Appelgren Södertälje
2003 Filt Pojkar C Sebastian Mårtensson Södertälje
2003 EB Pojkar A Andreas Nordström Södertälje
2004 Filt Flickor A Malin Björk Asarum
2005 EB Pojkar B Andreas Ståhl Varamon, Motala
2007 Filt Pojkar B Sebastian Ekängen Staffanstorp
2008 Filt Flickor A Amanda Sjöö Skönsberg, Sundsvall
2008 Filt Pojkar A Sebastian Ekängen Skönsberg, Sundsvall
2008 Filt/EB Damjunior Malin Björk Jönköping
2008 Filt/EB Herrjunior Erik Borgström Jönköping
2009 Filt Pojkar B Markus Ljungblad Uppsala
2009 Filt/EB Herrjunior Dino Medenhodzic Kungälv
2011 Filt Flickor B Josefine Fröjd Skoghall
2011 Filt Pojkar B Albin Johansson Skoghall
2011 Filt Pojkar A Andreas Ekängen Skoghall
2011 Betong Flickor B Josefine Fröjd Skoghall
2012 Filt Pojkar A Tommy Fröjd Tuve
2015 Filt Herrjunior Markus Ljungblad Sundsvall
2015 Filt Herrar Sebastian Ekängen Munktell
2016 Filt Herrjunior Tommy Fröjd Norrköping